.

Aby móc znaleźć się w gronie zespołów startujących w LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt w tej kategorii wiekowej, należało najpierw zostać najlepszym w dzielnicy.

Nasze dziewczęta: Zuzanna Grusiecka z klasy 6b i Matylda Domań z klasy 7b wygrały rywalizację na Śródmieściu. Reprezentując dzielnice Śródmieście wystartowały 24.01.2022r. na zawodach LV WOM. Walka była długa, ale zakończyła się wielkim sukcesem naszych uczennic. Zdobyły złoto!!!

W drodze do tego zwycięstwa pokonały dzielnice: Mokotów, Targówek, Ursynów, Bemowo, Ursus a o pierwsze miejsce powalczyły z Ochotą. Wszystkie swoje mecze wygrały 3:0.

Gratulujemy wspaniałego wyniku!

Życzymy kolejnych wysokich osiągnięć sportowych.

Wszystkich chłopców, idących od września 2022 roku do pierwsze klasy szkoły podstawowej oraz rodziców, którzy rozważają sportową przyszłość swojego dziecka pod kątem gimnastyki sportowej zapraszamy do zapisów na darmowe zajęcia sportowe pod hasłem „akcja rekrutacja” oraz „poznaj gimnastykę sportową”.

Zajęcia dedykowane są dla chłopców, którzy od września 2022 roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej oraz rozważają rozpoczęcie treningów w klasie sportowej – gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 48 w Warszawie.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie sportowym przy ulicy 29 listopada 1 w Warszawie (na terenie 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego) w każdy czwartek w godzinach 16:45 – 17:45 pod okiem trenera sekcji KS Legia Pawła Szymańskiego. Pierwsze zajęcia planowane są na dzień 20 stycznia 2022 roku.

W razie dodatkowych pytań oraz w celu zapisów na zajęcia treningowe zapraszamy do kontaktu z trenerem prowadzącym Pawłem Szymańskim – tel. 501 196 626.

KS Legia oraz SP nr 48 zapraszają!

Pierwsza, wspólna Wigilia klasy 2a.
To był bardzo przyjemny czas, by wspólnie usiąść, zaśpiewać kolędy i opowiadać o wymarzonych prezentach.

Bardzo dziękujemy Uczniom i Rodzicom za udział w konkursie „OZDOBY BOŻONARODZENIOWE” i wykonanie pięknych, świątecznych ozdób.
Wszystkie prace wyróżniają się pomysłowością i estetyką wykonania. Za zaangażowanie i chęć udziału - Komisja Konkursowa uznała, że wszystkie prace zasługują na I MIEJSCE.
BRAWO!!!!
Uczestnicy konkursu:
KLASA IA: Krzyś G., Emilka W., Sławek P., Patryk K., Kinga K., Cezary K., Liana M., Ola M.
KLASA IB: Liwia C., Dawid S.
KLASA IIA: Blanka W., Michalina S., Jagoda P., Luiza M., Mikołaj W., Mikołaj Ch.
KLASA IIB: Jan J., Julia S., Tomek N.
KLASA IIIA: Ania Z., Antek Ś.
KLASA IIIC: Kornelia N.
Dyplomy i nagrody zostaną rozdane po powrocie do szkoły.
Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Elżbieta Długosz
Dorota Burdun
Ewa Falińska

Już od pierwszej klasy kultywujemy polskie tradycje świąteczne. Wybieramy te najatrakcyjniejsze dla młodszych. Efekty prac uczniów klasy 1b można zobaczyć na zdjęciach. Było pięknie i smacznie.

Serce nam rośnie i duma nas rozpiera dzięki naszym Darczyńcom - Uczniom klas 1 - 3 oraz ich Rodzicom.
Wspólnie udało nam się zebrać nowe dary rzeczowe dla Dzieci - Pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Zebraliśmy m.in. pieluszki jednorazowe, pluszaki, puzzle, książki. Mamy nadzieję, że prezenty chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć małym i większym pacjentom o chorobie.

Dorota Stanisz

Uczniowie klas 1 - 3 zbierają monety groszowe!
Celem akcji jest pomoc dzieciom wychowującym się w nie swojej rodzinie.
Każdy przynosi tyle, ile może. Nawet malutkie grosze stanowią wielką siłę, a zebrane w całość mogą pomóc odmienić los dzieci!

Z powodu ograniczeń epidemicznych nie mogliśmy zaprosić przedszkolaków do naszej szkoły, więc uczniowie klas 1 - 3 postanowili przygotować niespodzianki - ozdoby świąteczne dla dzieci z najstarszych grup 14 warszawskich przedszkoli:)
Każda z sal klas 1 - 3 stała się pracownią Świętego Mikołaja.
Efekt? Wspaniały!
Mamy nadzieję, że ozdoby wywołały uśmiech na twarzach przedszkolaków i pozwoliły poznać naszą szkołę, a przede wszystkim świetną i pracowitą brać uczniowską klas 1 - 3.

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00